1

شیر تنفسی فشار و خلا نوع وزنه ای

شماره مدل: 3400
اندازه : قابل ارائه در سایزهای 2 اینچ تا 12 اینچ
طیف فشار عملکردی تا 500 میلیمتر W.G
طیف خلاء عملکردی از 20 تا 300 میلیمتر W.G
سهولت در تعمیر و نگهداری
قابل کاربرد در مورد فرآورده های مختلف
کاربرد:
شیر تنفسی فشار و خلاء توسط شرکت GPE طراحی شده است که وظیفه آن کنترل کردن تغییرات فشار که باعث اختلالات فشار و خلاء در عملکرد مخازن ذخیره نگردد.
این سیستم ترکیبی از دو عملگر فشار و خلاء در یک واحد  و هر کدام از این عملگرها برحسب نوع وظیفه عملکردی خود فشار و خلاء داخل مخزن را کنترل میکنند. این شیر تنفسی به صورت تطبیق پذیر با شرایط مخزن ساخته می شود، ارائه این تجهیز راه حل و ترکیبی مطلوب از قابلیت اطمینان، با ظرفیت و جریانهای بالا و نشت پایین، بیشتر مناسب برای کاربرد گسترده ای در صنایع نفت، گاز، پتروشیمی و پالایشگاهها مرتبط می باشد.
همه ی شیر آلات که تولید می شوند باید توسط یک تکنسین متبهر و با دقت نگهداری شوند. آنها فقط بایستی در یک محیط با شرایط قرنطینه سرویس و مونتاژ گردند تا هیچگونه آسیبی به آنها وارد نگردد.
ویژگی ها و مزایا:
درحالت کلی بدنه و کاور رویی آن از جنس آلومینیوم و کربن استیل است.
همه نوع سایزها هود ها آن از جنس آلومینیوم یا استنلس استیل می باشد.
همه قطعات داخلی استاندارد از جنس استنلس استیل بوده که در موضع نشیمن دیافراگم روی هر پالت رینگ آب بندی (O-ring) استفاده می شود.
قطعات داخلی، این دیافراگم ها دارای مقاومت بالایی نسبت به همه مواد شیمیایی بوده  و اینگونه شیرها در طول دوره  ذخیره سازی مواد نفتی و شیمیایی از مخزن محافظت میکند. مشخصات بالا ممکن است بر اساس درخواست کارفرما و نوع پروژه متفاوت باشد.
لوگو پترو انرژی
صفحه اصلی درباره ما محصولات خدمات کاتالوگ استعلام قیمت ارتباط با مشتریان ارتباط با تامین کنندگان فرصت های همکاری سوابق و اخبار ارتباط با ما
تمامی حقوق مادی و معنوی این وب سایت متعلق به شرکت پترو انرژی می باشد .
طراحی سایت : ایران طراح