1

شیر تخلیه فشار مخازن مخازن سقف شناور نوع فنری

شماره مدل: 3020
اندازه : قابل ارائه در سایزهای 2 اینچ تا 18 اینچ
طیف فشار عملکردی تا 1720 میلیمتر W.G
سهولت در تعمیر و نگهداری
قابل کاربرد در مورد فرآورده های مختلف
شیرهای تخلیه فشار که توسط شرکت GPE  طراحی و ساخته می شوند به منظور تعدیل فشار داخلی اضافی درون مخازن ذخیره سقف شناور مورد استفاده قرار میگیرد.
فشردگی بخارات موجود در مخزن در زمان بارگیری و یا انبساط بخارات موجود و افزایش آن به دلیل افزایش دما باعث تحت قرار گرفتن مخزن تحت فشار خواهد شد.که در این مواقع تخلیه بخار به منظور کاهش فشار داخلی مخزن ضروری می باشد.
نرخ تعدیل تنفسی مخزن به ابعاد مخزن، میزان متصاعد شدن محتوی مخزن، میزان بارگیری و یا تخلیه مخزن بستگی دارد. لطفاً جهت اطلاعات بیشتر و الزامات مربوط به تعدیل تنفسی مخازن اتمسفریک به استاندارد API2000 مراجعه شود.
شیر تخلیه فشار نوع فنری باعث ایجاد تخلیه فشاری و تعدیل فشار مخزن می گردد که با تنوع گسترده ای از متریال قابل ارائه حسب مشخصات پروژه در محدوده فشار تا از 500 تا 1720 میلیمتر آب (mmWG) قابل ارائه می باشد.
تعمیرات و سرویس همه ی محصولاتی که در طیف شیرآلات قرار می گیرند، باید توسط یک تکنسین مجرب و مورد تائید و ترجیحاً در سرایط کارگاهی با امکانات مکفی و مطابق دفترچه سرویس و نگهداری مربوطه انجام پذیرد.
ویژگی ها و مزایا:
قابلیت انجام سریع بازرسی، سهولت تعمیر و نگهداری، وزن سبک قطعات که باعث تسهیل فرآیند بازرسی و تعمیر و نگهداری به آسانی  انجام گیرد.
بسته شدن دریچه در زمانی که فشار تا زیر مورد نظر کاهش یابد به خودی خود صورت می پذیرد که این نه تنها باعث عملکرد مطمئن و صحیح آن می گردد بلکه باعث اجتناب از خروج غیر ضروری تصاعدات و انتشار آن در اتمسفر نیز می گردد.
لوگو پترو انرژی
صفحه اصلی درباره ما محصولات خدمات کاتالوگ استعلام قیمت ارتباط با مشتریان ارتباط با تامین کنندگان فرصت های همکاری سوابق و اخبار ارتباط با ما
تمامی حقوق مادی و معنوی این وب سایت متعلق به شرکت پترو انرژی می باشد .
طراحی سایت : ایران طراح