1

آب بند ثانویه مخازن سقف شناور از نوع لاستیک وایپر

شماره مدل: 5580
فضای سقف و جداره مخزن: 100 ± 200 میلی متر
قابل ارائه در گالوانیزه / فولاد ضد زنگ
با استفاده از® GPE Bolt Gear
کاربرد:
سیستم آب بند ثانویه نوع لاستیک وایپر  GPE موثر ترین راه حل برای محافظت از سیستم های آب بندی اولیه مخازن می باشد که عملیات  آب بندی سقف را تکمیل می نماید این نوع آب بند خروج بخارات وگاز های قابل اشتعال متصاعد شده لایه اولیه ناشی از برآمدگی و اعوجاج روی جداره مخزن جلوگیری می نماید و تا حد بسیار بالایی خود را با شرایط اعوجاج بر روی جداره مخزن وفق می دهد. قطعات لاستیکی کامپوزیتی دولایه  که توسط  GPE طراحی وتوسعه  یافته است، از نقطه نظر چسبندگی به جداره مخزن بسیار مناسب بوده و در زمره بهترین وکامل ترین راهکارها جهت آب بندی می باشد ، تسهیل حرکت سقف به سمت بالا و پایین و منطبق بر مرکز مخزن هنگام بارگیری وتخلیه محصول از مخزن با حفظ آب بندی خود به راحتی در خطوط گرده جوش های روی جداره مخزن مانع از عبور آب باران به فضای داخلی سقف و جداره مخزن می نماید.
با استفاده از ® GPE Bolt Gear به منظور تسهیل،ایمنی در عملیات نصب، جداسازی بدون نیاز به کار گرم مکانیزم اتصالات به صورت تماما پیچ و مهره طراحی شده است. قطعات لاستیکی کامپوزیت که با توجه به مشخصات خاص هر پروژه توسط GPE  طراحی وتولید شده که مقاوم به تصاعدات گازی وبخارات خورنده نفتی می باشند. قطعات فولادی با توجه به مشخصات خاص مهندسی طراحی و تولید شده GPE به منظور حداکثر رساندن فشار آب بندی و طول عمر سیستم را افزایش دهند.
سیستم آب بندی ثانویه نوع لاستیک وایپر که توسط GPE طراحی و تولید می شود برای مخازن سقف شناور تا قطر 110 متری ودارای فاصله فضای بین سقف و جداره مخزن 100 ± 200 میلی متر قابل طراحی ،تولید و ارائه می باشند.
ویژگی و مزایا:
محدوده کاربرد گسترده: حسب فاصله مختلف بین سقف وجداره در هر مخزن و در مخازن مختلف قابل طراحی و تولید می باشد.
به حداقل رساندن تصاعدات و بخارات نفتی.
طراحی سیستم برای هر مخزن: در GPE موثرترین سیستم آب بند برای هر مخزن بر اساس مشخصات خاص همان مخزن طراحی و تولید می شود که اعوجاجات عمودی در ارتفاع های مختلف جداره مخزن و نیز اعوجاجات محیطی مخزن متناسب با ابعاد قطعات سیستم آب بندی و بر اساس ابعاد فضای بین جداره و سقف مخزن در نظر گرفته می شود.
با توجه به ارتفاع کم سیستم ، ظرفیت کار موثر برای مخزن را اضافه می کند.
طراحی این سیستم به گونه ای است که در برابر هر گونه فشار جانبی و جداسازی سیستم از جداره مخزن حتی در صورت جابجایی حداکثر سقف پایداری از خود نشان می دهد.
قابل کاربرد برای مخازن سقف شناور داخلی وخارجی می باشد.
عملیات و عمر سیستم: قطعات بکار رفته سیستم آب بند با توجه به مشخصات مهندسی قطعات توسط تیم تخصصی مهندسی GPE طراحی و تولید می شوند که با توجه به کشش قطعات لاستیکی آن مقاوم به سایش با جداره مخزن می باشند.
سازگار با تقریبا تمام محصولات ذخیره شده نفتی.
مواد کامپوزیتی و لاستیکی آن مقاوم در برابر اشعه آفتاب UV وبخارات متصاعد شده از داخل.
با استفاده از® GPE Bolt Gear : به منظور تسهیل،ایمنی در عملیات نصب، جداسازی بدون نیاز به کار گرم مکانیزم اتصالات به صورت تماما پیچ و مهره طراحی شده است (برای شرایط قبل از نصب، لطفا راهنمای نصب را بررسی کنید).
.جداسازی، نصب وتعمیر آن منطبق بر ملزومات API و بدون نیاز به خروج مخزن از بهره برداری قابل انجام است.
انعطاف پذیری عالی: این نوع سیستم آب بند به خوبی در اعوجاجات روی دیواره مخزن انعطاف پذیری و فرم دهی از خود نشان می دهد.
از نفوذ آب باران به لایه های زیرین سیستم آب بند ثانویه جلوگیری می نماید.
لوگو پترو انرژی
صفحه اصلی درباره ما محصولات خدمات کاتالوگ استعلام قیمت ارتباط با مشتریان ارتباط با تامین کنندگان فرصت های همکاری سوابق و اخبار ارتباط با ما
تمامی حقوق مادی و معنوی این وب سایت متعلق به شرکت پترو انرژی می باشد .
طراحی سایت : ایران طراح