1

آب بند اولیه و ثانویه مخازن سقف شناور از نوع مستر سیل

مدل شماره: 5560 (اولیه) - 5590 (ثانویه)
فضای سقف و جداره مخزن: 100 ± 200 میلی متر
قابل ارائه در گالوانیزه / فولاد ضد زنگ
با استفاده از: ® GPE Bolt Gear
کاربرد:
سیستم آب بند اولیه و ثانویه نوع مستر سیل یک راه حلی کامل ،موثر برای آببندی حداکثری سقف مخازن سقف شناور در صنعت نفت به شمار می آید. این مدل جدا از ارائه تمام مشخصات سیستم آب بندی سقف شناور مخازن و با فراهم نمودن، نوآوری، تکنولوژی، عملکرد، انعطاف پذیری و دوام را در یک جا کلیه ملزومات عملیاتی و بهره برداری را بر آورده کرده است. در یک فرمول عملی تر، سیستم آب بند اولیه و ثانویه نوع مستر سیل GPE، با پوشش طیف وسیعی از کار (فضای بین سقف و جداره مخزن) باعث ایجاد حداکثر آببندی سقف، با ارتفاع بسیار کم (اجازه ظرفیت کار بیشتر) و قطعات تماما مهندسی شده بوده که دارای عمر مفید و طولانی و همچنین کارآمدی بالایی باشد.
با استفاده از ® GPE Bolt Gear  به منظور تسهیل،ایمنی در عملیات نصب، جداسازی بدون نیاز به کار گرم مکانیزم اتصالات به صورت تماما پیچ و مهره طراحی شده است. قطعات فولادی فنری  با توجه به مشخصات پروژه توسط تیم تخصصی مهندسی GPE طراحی و تولید می شوند تا حداکثر آب بندی و طول عمر سیستم را افزایش دهند. قطعات لاستیکی خاصی که توسط GPE طراحی و تولید می شوند از قطعات کامپوزیت مقاوم در برابر اشعه UV وتابش آفتاب ومقاوم در برابر بخارات وتصاعدات گازی محصولات نفتی است. این خصوصیات منحصر به فرد دلایلی است که باعث می شود تا سیستم آب بند اولیه و ثانویه نوع مستر سیل GPE در کارکرد و عملکرد در جهان بی نظیر باقی بماند.
سیستم آب بند اولیه و ثانویه نوع مستر سیل GPE برای مخازن سقف شناور تا قطر 110 متر وفاصله سقف تا جداره مخزن در محدوده  100 ± 200 میلی متر در GPE طراحی و ساخته می گردد.
ویژگی و مزایا:
· محدوده کاربرد گسترده: حسب فواصل بین سقف و جداره در هر مخزن و در مخازن مختلف سقف شناور قابل طراحی و تولید می باشد.
به حداقل ممکن رساندن تصاعدات گازی از فاصله سقف وجداره مخزن .
تسهیل عملکرد صحیح سقف: به طور موثر حرکت افقی سقف شناور  مخزن را کاهش می دهد و توزیع پیوسته فشار وارده از سیستم آب بند در ناحیه بین سقف وجداره باعث تسهیل هم مرکزی سقف و مخزن میگردد.
قابل کارکرد برای مخازن سقف شناور داخلی یا خارجی.
طراحی سیستم برای هر مخزن: در GPE موثرترین سیستم آب بند برای هر مخزن بر اساس مشخصات خاص همان مخزن طراحی و تولید می شود که اعوجاج عمودی در ارتفاع های مختلف جداره مخزن و نیز اعوجاج محیطی مخزن متناسب با ابعاد قطعات سیستم آب بندی و بر اساس ابعاد فضای بین سقف وجداره مخزن در نظر گرفته می شود.
ارتفاع بسیار کم که به ظرفیت کاری موثر برای مخزن را اضافه می کند
عملیات و عمر سیستم: قطعات بکار رفته سیستم آب بند توسط تیم تخصصی مهندسی GPE طراحی وتولید می شوند .
سازگار با تقریبا تمام محصولات ذخیره شده نفتی.
مواد کامپوزیتی و لاستیکی آن مقاوم در برابر اشعه آفتاب UV و بخارات متصاعد شده از داخل.
با استفاده از® GPE Bolt Gear : به منظور تسهیل،ایمنی در عملیات نصب، جداسازی بدون نیاز به کار گرم مکانیزم اتصالات به صورت تماما پیچ و مهره طراحی شده است (برای شرایط قبل از نصب، لطفا راهنمای نصب را بررسی کنید).
.جداسازی، نصب وتعمیر آن منطبق بر ملزومات API و بدون نیاز به خروج مخزن از بهره برداری قابل انجام است.
سیستم آب بندی اولیه - ثانویه نوع مستر سیل ازدو لایه لاستیک با دو تیپ مختلف استفاده می شود.
نعطاف پذیری عالی: فرم دهی خوبی در محل هایی که روی جداره مخزن دچار اعوجاجات  شده است  را از خود نشان می دهد.
به دلیل انحنایی که در لایه ثانویه وجود دارد جلوگیری از ریزش آب باران به لایه های زیرین می شود.
این نوع سیستم آب بندی قابل استفاده با لجن تراش (Wax Scrapper) نیز می باشد.
لوگو پترو انرژی
صفحه اصلی درباره ما محصولات خدمات کاتالوگ استعلام قیمت ارتباط با مشتریان ارتباط با تامین کنندگان فرصت های همکاری سوابق و اخبار ارتباط با ما
تمامی حقوق مادی و معنوی این وب سایت متعلق به شرکت پترو انرژی می باشد .
طراحی سایت : ایران طراح