1

آب بند اولیه مخازن سقف شناور از نوع کفشک با ورقهای فنری دوبل

شماره مدل: 5550
فضای سقف وجداره مخزن: 100 ± 200 میلی متر
قابل ارایه در گالوانیزه / فولاد ضد زنگ
با استفاده از ® GPE Bolt Gear
کاربرد:
سیستم آب بند اولیه نوع کفشک با ورقهای فنری دوبل GPE  سیستمی با قابلیت های خاص و رایج در صنعت نفت است، از این سیستم زمانی که نیاز به لجن تراش (Wax Scrapping) جهت برآورده سازی شرایط عملیاتی است استفاده می شود.
در این مدل نوآوری، عملکرد و دوام را در یکجا به ارمغان آورده و با استفاده از® GPE Bolt Gear لزوم انجام کارهای گرم منتفی می باشد و نصب ، نگهداری آسان تر و ایمن تر را فراهم آورده می شود. قطعات فولادی سیستم آب بند با توجه به مشخصات پروزه توسط تیم تخصصی مهندسی GPE طراحی و تولید می شوند تا ضمن ارائه حداکثر آببندی و طول عمر سیستم را افزایش یابد. در این سیستم آب بند ، ازدو لایه لاستیکی مقاوم به مواد نفتی و همچنین در برابر اشعه UV خورشید استفاده می شود. منظور نمودن لجن تراش که از فولاد ضد زنگ ساخته می شود در این سیستم به صورتی است که هیچگونه اختلالی در عملکرد آببندی سیستم را به وجود نمی آورد و رسوبات لجن از روی جداره را به صورت کامل می زداید .
این خصوصیات منحصر به فرد دلایلی است که می توان از این نوع سیستم آب بند اولیه از نوع کفشک با ورقهای فنری دوبل GPE  را به عنوان سیستمی فوق العاده نام برد.
آب بند اولیه از نوع کفشک با ورقهای فنری دوبل  برای مخازن سقف شناور تا قطر 110 متر و فاصله سقف تا جداره مخزن در محدوده 100 ± 200 میلی متر در GPE طراحی ، تولید و ارائه می گردد.
ویژگی و مزایا:
محدوده کاربرد گسترده: حسب  فاصله های بین سقف و جداره در هر مخزن ودر مخازن مختلف قابل طراحی وتولید می باشد.
تسهیل عملکرد صحیح سقف:
به طور موثر حرکت افقی سقف شناور  مخزن را کاهش می دهد و توزیع پیوسته فشار وارده از سیستم آب بند در ناحیه بین سقف وجداره باعث تسهیل هم مرکزی سقف و مخزن میگردد.
طراحی سیستم برای هر مخزن: در GPE تهیه موثرترین سیستم آب بند برای هر مخزن بر اساس مشخصات آن مخزن طراحی وساخته میشود که اعوجاجات عمودی در ارتفاع های مختلف جداره مخزن و نیز  اعوجاجات   محیطی مخزن متناسب با ابعاد قطعات سیستم آب بندی براساس ابعاد فضای بین جداره وسقف مخزن در نظر گرفته می شود.
موجود برای سقف شناور داخلی یا خارجی.
باقی ماندن سطح در فضای بین سقف و جداره متفاوت: ویژگی های بسیار مفید به ویژه این نوع سیستم  با توجه به فضاهای متفاوت بین جداره وسقف  میتواند سطح آب بند خود راحفظ کرده و قابل تغییر وانعطاف میباشد.
عمر سیستم: متریال بکار رفته سیستم آب بند با توجه به مشخصات مهندسی شده قطعات توسط تیم تخصصی مهندسی GPE طراحی و تولید می شوند تا حداکثر آب بندی و طول عمر سیستم را افزایش دهند
قطعات فلزی کششی در تماس با پوسته مخزن مقاوم در برابر سایش هستند.
سازگار با تقریبا تمام محصولات ذخیره شده نفتی.
مواد کامپوزیتی مقاوم در برابر شعله واشعه آفتاب.
به منظور تسهیل عملیات نصب، جداسازی مکانیزم اتصالات به صورت تماما پیچ ومهره طراحی شده است ® GPE Bolt Gear (برای شرایط قبل ازنصب، لطفا راهنمای نصب را بررسی کنید).
انعطاف پذیری عالی: این نوع سیستم آب بند به خوبی در اعوجاجات دیواره مخزن به صورت عمودی انعطاف پذیری وفرم دهی از خود نشان می دهد.
لوگو پترو انرژی
صفحه اصلی درباره ما محصولات خدمات کاتالوگ استعلام قیمت ارتباط با مشتریان ارتباط با تامین کنندگان فرصت های همکاری سوابق و اخبار ارتباط با ما
تمامی حقوق مادی و معنوی این وب سایت متعلق به شرکت پترو انرژی می باشد .
طراحی سایت : ایران طراح