1

آب بند اولیه مخازن سقف شناور از نوع کفشک با ورقهای فنری

شماره مدل: 5540
فضای سقف وجداره مخزن: 100 ± 200 میلی متر
قابل ارایه در گالوانیزه / فولاد ضد زنگ
با استفاده از ® GPE Bolt Gear
کاربرد:
سیستم آب بند اولیه نوع کفشک با ورقهای فنری سیستمی پیشگام در آب بند مخازن سقف شناور می باشد. در این  سیستم ، نوآوری، عملکرد و دوام را در یک مکان به ارمغان آورده شده و تفسیر دقیقی از ارایه ارزش به مشتریان توسط GPE است. با استفاده از® GPE Bolt Gear تمامی کارهای گرم را حذف شده و امکان نصب و نگهداری آسان تر و ایمن تر را فراهم آورده می شود. قطعات فولادی سیستم آب بند با توجه به مشخصات پروزه توسط تیم تخصصی مهندسی GPE طراحی و تولید می شوند تا حداکثر آببندی و طول عمر سیستم را افزایش دهند. در این سیستم آب بند پروژه، ازدو لایه لاستیکی مقاوم به مواد نفتی و همچنین در برابر اشعه UV خورشید و مقاوم در برابر محصولات خورنده نفتی استفاده می شود.
این خصوصیات منحصر به فرد دلایلی است که باعث می شود تا سیستم آب بند نوع کفشک با ورقهای فنری GPE در کارکرد و عملکرد بی نظیر باقی بماند.
سیستم آب بند اولیه نوع کفشک با ورقهای فنری برای مخازن سقف شناور تا قطر 110 متر و فاصله سقف تا جداره مخزن در محدوده 100 ± 200 میلی متر در GPE طراحی و ساخته میگردد.
ویژگی و مزایا:
مزیت مالی تامین ونگهداری:  مقرون به صرفه ترین سیستم آب بندی نوع اولیه در مخازن سقف شناور میباشد.
محدوده کاربرد گسترده: حسب  فاصله های بین سقف و جداره در هر مخزن ودر مخازن مختلف قابل طراحی وتولید می باشد.
طراحی سیستم برای هر مخزن: در GPE تهیه موثرترین سیستم آب بند برای هر مخزن بر اساس مشخصات آن مخزن طراحی وساخته میشود که اعوجاجات عمودی در ارتفاع های مختلف جداره مخزن و نیز  اعوجاجات   محیطی مخزن متناسب با ابعاد قطعات سیستم آب بندی براساس ابعاد فضای بین جداره وسقف مخزن در نظر گرفته می شود.
تسهیل عملکرد صحیح سقف: به طور موثر حرکت افقی سقف شناور  مخزن را کاهش می دهد و توزیع پیوسته فشار وارده از سیستم آب بند در ناحیه بین سقف وجداره باعث تسهیل هم مرکزی سقف و مخزن میگردد.
قابل ارایه برای سقف شناور داخلی یا خارجی.
باقی ماندن سطح در فضای بین سقف و جداره متفاوت: ویژگی های بسیار مفید به ویژه این نوع سیستم  با توجه به فضاهای متفاوت بین جداره وسقف  میتواند سطح آب بند خود راحفظ کرده و قابل تغییر وانعطاف میباشد.
عمر سیستم: متریال بکار رفته سیستم آب بند با توجه به مشخصات مهندسی شده قطعات توسط تیم تخصصی مهندسی GPE طراحی و تولید می شوند تا حداکثر آب بندی و طول عمر سیستم را افزایش دهند
قطعات فلزی کششی در تماس با پوسته مخزن مقاوم در برابر سایش هستند.
سازگار با تقریبا تمام محصولات ذخیره شده نفتی.
مواد کامپوزیتی مقاوم در برابر شعله واشعه آفتاب.
با استفاده از® GPE Bolt Gear : به منظور تسهیل،ایمنی در عملیات نصب، جداسازی بدون نیاز به کار گرم مکانیزم اتصالات به صورت تماما پیچ و مهره طراحی شده است (برای شرایط قبل از نصب، لطفا راهنمای نصب را بررسی کنید).
.جداسازی، نصب وتعمیر آن منطبق بر ملزومات API و بدون نیاز به خروج مخزن از بهره برداری قابل انجام است.
انعطاف پذیری عالی: این نوع سیستم آب بند به خوبی در اعوجاجات دیواره مخزن به صورت عمودی انعطاف پذیری وفرم دهی از خود نشان می دهد.
لوگو پترو انرژی
صفحه اصلی درباره ما محصولات خدمات کاتالوگ استعلام قیمت ارتباط با مشتریان ارتباط با تامین کنندگان فرصت های همکاری سوابق و اخبار ارتباط با ما
تمامی حقوق مادی و معنوی این وب سایت متعلق به شرکت پترو انرژی می باشد .
طراحی سایت : ایران طراح