1

آب بند اولیه مخازن سقف شناور از نوع تیوب

شماره مدل: 5530
فضای سقف وجداره مخزن: 100 ± 200 میلی متر
کاربرد:
سیستم آب بند اولیه نوع تیوب GPE سیستمی قدیمی برای تامین نیازهای اولیه و آب بندی سقف مخازن سقف شناور می باشد. نمود عملکرد سیستم آب بندی به لحاظ پر کردن فیزیکی کل فاصله بین سقف وجداره مخزن باعث شده که این سیستم در گذشته به عنوان الویت نخست مد نظر قرار گیرد.
فضای بین سقف وجداره مخزن توسط تیوب لاستیکی تولید شده توسط GPE پر می شود . این لاستیک تیوب درون لاستیک لفافه (شال ویا Scuff Band) قرار گرفته و در هنگام نصب این سیستم بایستی در فاصله بین سقف و جداره مخزن جا انداخته و نصب می گردد.
 فشار لازم جهت آب بندی این فاصله پس از پر کردن لاستیک تیوب از نیروی هیدرو استاتیکی تیوب لاستیکی قابل انعطاف تامین می شود.
لاستیک لفافه (شال و یا Scuff Band): بر اساس مشخصات خاص GPE ساخته شده که لاستیکی مقاوم در برابر اشعه UV وتابش آفتاب،مقاوم در برابر بخارات محصولات نفتی است.
تیوب لاستیکی مخصوص تولید شده توسط GPE: مقاوم در برابر هر گونه بخارات خورنده هستند وخواص فیزیکی خود را حفظ می کنند .
قطعات فولادی سیستم: با توجه به مشخصات خاص و ویژه هر یک از آن ها توسط مهندسین متخصص GPE طراحی و ساخته می شوند جهت به حداکثر رساندن طول عمر سیستم تولید می شوند.
سیستم آب بند اولیه نوع تیوب سیل که توسط GPE طراحی و تولید می شود برای مخازن سقف شناور سقف تا قطر 110 متر می باشدو دارای فاصله بین سقف وجداره مخزن 100 ± 200 میلی متر قابل طراحی، تولید وارائه می باشند.
لازم به ذکر است که با توجه به انحنای جداره مخزن، در محل قرارگیری لاستیک تیوب و لاستیک لفافه (شال و یا Scuff Band) در داخل فضای بین سقف و جداره مخزن ایجاد برخی از چین و چروک روی سطح  لاستیک لفافه (شال و یا Scuff Band) در مناطق متعدد بسیار معمول می باشد. این چروکهای بسیار کوچک که مستقیما به فضای زیر سقف راه دارند مستقیما  باعث از دست رفتن محصول داخل مخزن به صورت تصاعدات گازی می شود که صرف نظر از شرایط عملکردی از نقطه نظر ایمنی نیز باید در انتخاب سیستم آب بندی مورد توجه قرار گیرد.
ویژگی و مزایا:
محدوده کاربرد گسترده: حسب فاصله های بین سقف و جداره در هر مخزن و در مخازن مختلف قابل طراحی و تولید می باشد.
تسهیل عملکرد صحیح سقف: توزیع پیوسته فشار وارده از سیستم آب بند در ناحیه بین سقف و جداره باعث تسهیل هم مرکزی سقف و مخزن می گردد.
طراحی سیستم برای هر مخزن: در GPE موثرترین سیستم آب بند برای هر مخزن بر اساس مشخصات خاص همان مخزن طراحی وتولید می شود که در آن اعوجاجات عمودی در ارتفاع های مختلف جداره مخزن و نیز اعوجاجات محیطی مخزن متناسب با ابعاد قطعات سیستم آب بندی و بر اساس ابعاد فضای بین جداره وسقف مخزن در نظر گرفته می شود.
انعطاف پذیری عالی: فرم دهی خوبی در محل هایی دچار اعوجاج در جداره مخزن مشاهده می شود را از خود نشان می دهد .
عمر سیستم : مواد کامپوزیتی و لاستیکی آن مقاوم در برابر اشعه آفتاب UV و بخارات متصاعد شده از داخل می باشد.
لوگو پترو انرژی
صفحه اصلی درباره ما محصولات خدمات کاتالوگ استعلام قیمت ارتباط با مشتریان ارتباط با تامین کنندگان فرصت های همکاری سوابق و اخبار ارتباط با ما
تمامی حقوق مادی و معنوی این وب سایت متعلق به شرکت پترو انرژی می باشد .
طراحی سایت : ایران طراح