1

آب بند اولیه مخازن سقف شناور از نوع وزنه ای

سیستم آببندی اولیه- نوع وزنه ای
شماره مدل: 5510
فضای سقف وجداره مخزن: 100 ± 200 میلی متر
قابل ارایه در گالوانیزه / فولاد ضد زنگ
با استفاده از ® GPE Bolt Gear
کاربرد:
سیستم آب بند اولیه نوع وزنه ای  سیستمی پیشگام در آب بند  مخازن سقف شناور می باشد.در این سیستم متناسب با ابعاد مخزن مخصوص سقف شناور طراحی وساخته می شود واین سیستم ها برای مخازن سقف شناور تا قطر 110 متر و فاصله سقف تا جداره مخزن محدوده 100 ± 200  میلی متر طراحی وساخته میگردد.
در آب بند اولیه ناحیه بین سقف و دیوار مخزن توسط یک لایه لاستیکی مقاوم به مواد نفتی و همچنین مقاوم در برابر اشعه ماوراء بنفش(اشعه خورشید-UV (   محافظت میگردد وهمچنین این لاستیک پیوسته، از خروج گاز بین ناحیه سقف و جداره مخزن جلوگیری میکند. مکانیزم آب بندی این نوع سیستم آب بند توسط وزنه ها و بازوهای نگهدارنده سبب می شود که کفشکهای سیستم آب بندی را در موقعیت خود نگه دارد.
ویژگی و مزایا:
محدوده کاربرد گسترده: فاصله بین سقف تا جداره مخزن و در اندازه های مختلف مخزن.
طراحی سیستم:در GPE برای تهیه موثرترین سیستم آب بند برای هر مخزن  بر اساس مشخصات خاص ابعادی همان مخزن ودر نظر گرفتن تغییرات موضعی انحرافات شعاع و عمودی شعاعی وارتفاعی آن مخزن طراحی می شود.
عملکرد صحیح سیستم: برای اطمینان از عملکرد صحیح سیستم آب بند کلیه متریال فلزی وغیر فلزی بکار رفته که برای این منظور خاص طراحی وتولید می شوند دارای مشخصات بهینه جهت عملکرد و در شرایط خورنده تماس با بخارات نفتی، مقاومت در برابر سایش وشرایط جوی می باشند به صورتی که فرسایش آن قطعات در طول زمان عملکرد به حداقل کاهش یابد.
توزیع پیوسته فشار وارده از سیستم آب بند در ناحیه بین سقف وجداره باعث تسهیل هم مرکزی سقف و مخزن میگردد.
عمر سیستم: تمام قطعات با توجه به مشخصات خاص مهندسی طراحی شده در مجموعه GPE تولید می شوند تا حداکثر فشار آب بندی و طول عمر سیستم را افزایش دهند.
مواد کامپوزیتی لاستیکی مقاوم در برابر اشعه آفتاب ومواد نفتی.
به منظور تسهیل عملیات نصب، جداسازی مکانیزم اتصالات به صورت تماما پیچ ومهره طراحی شده است ® GPE Bolt Gear. (برای شرایط قبل از نصب، لطفا راهنمای نصب را بررسی کنید).
لوگو پترو انرژی
صفحه اصلی درباره ما محصولات خدمات کاتالوگ استعلام قیمت ارتباط با مشتریان ارتباط با تامین کنندگان فرصت های همکاری سوابق و اخبار ارتباط با ما
تمامی حقوق مادی و معنوی این وب سایت متعلق به شرکت پترو انرژی می باشد .
طراحی سایت : ایران طراح