1

تخلیه آب باران از مخازن سقف شناور از نوع مفصل لولایی

مدل شماره 1020
اندازه 3  اینچ تا 8 اینچ
طراحی خط مستقیم
 بدون اورینگ و یاتاقان
1 و 2 DOF نوع مفصل لولایی
نصب آسان
تعمیر و نگهداری آسان
کاربرد:
سیستم تخلیه آب باران نوع مفصل لولایی طراحی و تولید شده توسط شرکت GPE  مفهومی مبتکرانه جهت برآورده سازی مشخصات بهره برداری عملکرد خود می باشند. این  سیستم ترکیبی محکم از لوله های فولادی قابل انعطاف و لوله های کامپوزیت قابل انعطاف مقاوم در برابر مواد نفتی بوده است. اتصالات انعطاف پذیر سیستم تخلیه آب باران اساسا باعث ایجاد مقاومت مناسب در برابر شرایط عملیاتی می شود.
این محصول طوری طراحی و ساخته شده که احتیاج به هیچگونه تعمیرات و روغنکاری نداشته و قطعات دچار هیچگونه خوردگی نمیگردد. سیستم تخلیه آب باران از نوع مفصل لولایی بصورت 100% سازگار در برابر محصولات نفتی بوده و عملا در طیف گسترده ای از پروژه ها قابل استفاده می باشد.
ویژگی ها و مزایا:
در لایه های داخلی و خارجی لوله های قابل انعطاف این مفاصل از کلاف مارپیچی تقویتی استنلس استیل استفاده شده که سیستم علاوه بر استحکام بالا، خواص قابل انعطاف بودن خود را حفظ خواهد نمود.
استفاده از بوش های استنلس استیل، برای از بین بردن فواصل اضافی و چرخش های مطمئن در هنگام کار و نیز با اضافه کردن صفحات جانبی تقویت شده در کنار لوله های لاستیکی قابل انعطاف برای ازبین بردن تنش ها بروی اتصالات انتهایی، باعث طول عمر بالا و عملکرد مطمئن مفاصل می گردد.
لوگو پترو انرژی
صفحه اصلی درباره ما محصولات خدمات کاتالوگ استعلام قیمت ارتباط با مشتریان ارتباط با تامین کنندگان فرصت های همکاری سوابق و اخبار ارتباط با ما
تمامی حقوق مادی و معنوی این وب سایت متعلق به شرکت پترو انرژی می باشد .
طراحی سایت : ایران طراح