1

تخلیه آب باران از مخازن سقف شناور از نوع مفصل دورانی

مدل شماره: 1010
اندازه: 3 اینچ تا 8 اینچ
اتصال مفصل دوران (مخصوص کارسنگین)
تماما مفصل
تعمیر و نگهداری آسان
رنج گسترده ای از مواد
کاربرد:
سیستم های تخلیه آب باران مخازن سقف شناور نوع مفصل دورانی طراحی و تولید شده توسط شرکت GPE برای تخلیه آب از روی سقف شناور مخازن ذخیره مورد استفاده قرار می گیرند، به صورتی که محتوای مخزن را دچار آلودگی و اختلاط با آب نگردد.
عملکرد این سیستم  به صورت کاملا دورانی بوده و ساختار فوق العاده آن به گونه ای است که تمامی حرکت های محوری، جانبی، و نوسانات حرکتی مجاز سقف را تحمل کرده و فشارهای وارده به سیستم را به حداقل رساند.
هنگامی که سقف در پایین ترین ارتفاع  خود می رسد نقطه اثر نیروی وزن سیستم حدودا در مرکز ثقل خود قرار گرفته و در نتیجه از فشارهای سنگین در قسمت جانبی اجتناب می گردد. ترتیب طراحی نصب لوله ها و اتصالات مفصل دورانی به گونه ای که برای راحتی در مونتاژ و نصب، لوله های سیستم از حوضچه ورودی (Sump) شروع شده و در نهایت به نازل خروجی جداره مخزن مونتاژ و نصب می گردد.
ویژگی ها و مزایا
اتصالات مفصل دورانی در سیستم تخلیه به طور کامل آببندی شده اند بصورتی که هیچگونه نشتی حین عملکرد از خود بروز ندهد. سیستم تخلیه بصورت خاص برای مخازن سقف شناور طراحی و ساخته می شوند که برای تعویض قطعات آن مثل لوله ها و همچنین تعویض اتصالات مفصلی در هرقسمت از سیستم امکان پذیر و میسر باشد.
با توجه به مکانیزم عملکردی و در صورت انجام عملیات نگهداری دوره ای مناسب و پر کردن گریس مفاصل عملکرد بدون نقص این سیستم ها در دراز مدت تضمین می گردد که این مهمترین مزیت نسبت به سایر سیستمها است که احتمال از کار افتادگی ناگهانی بدون نشانه قبلی در آنها و نتیجتا خروج اجباری مخزن از بهره برداری در سایر سیستم ها بسیار متداول است.
لوگو پترو انرژی
صفحه اصلی درباره ما محصولات خدمات کاتالوگ استعلام قیمت ارتباط با مشتریان ارتباط با تامین کنندگان فرصت های همکاری سوابق و اخبار ارتباط با ما
تمامی حقوق مادی و معنوی این وب سایت متعلق به شرکت پترو انرژی می باشد .
طراحی سایت : ایران طراح