1

بازوهای بارگیری جایگاهی دریایی

مدل شماره 1810
بازوی بارگیری دریایی، همچنین به عنوان یک بازوی بارگیری مکانیکی شناخته شده است، بازوی بارگیری یا MLA، دستگاهی است که از لوله های فولادی شامل شده است که یک نفتکش مانند یک نفتکش مواد خام یا یک نفتکش مواد شیمیایی را به یک ترمینال حمل و نقل متصل می کند.
بازوی بارگیری دریایی، جایگزینی برای اتصال مستقیم لوله های شناور بارگیری است که مخصوص کشتیهای بزرگتر و انتقال با بارهای بالاتر و فشارها مناسب است. به صورت دستی یا هیدرولیکی کنترل می شود، یک بازوی بارگیری دارای قطعات چرخشی به نام Swivel Joint  است که تا حدی می تواند حرکت جانبی یک کشتی را دنبال کند. بسیاری از سیستم های بارگیری دارای نصب سریع هستند.
بازوهای بارگیری دریایی پترو انرژی خلیج فارس  میتواند در مایعات و گازها و در طیف وسیعی از ویسکوزیته ها ، درجه حرارت استفاده شود. محموله های گوگرد مایع و گاز طبیعی مایع می تواننداز طریق بازوی بارگیری دریایی منتقل شوند. بازوهای بارگیری دریایی در طیف گسترده ای از اندازه کشتی ها ، از بارج های  رودخانه ای تا بزرگترین نفتکش های موجود  خدمات ارائه می دهند.
بازوهای بارگیری دریایی شرکت پترو انرژی خلیج فارس  در طرح های مختلف قابل طراحی و موجود می باشند و می تواند براساس  نصب خاص برای یک بندر خاص بر اساس مشخصات آن مانند اندازه کشتی، سرعت جریان حمل و نقل و درجه حرارت بار. محدودیت های محيطی مانند محدوده جزر و مد، شرایط باد و تحرك زمين لرزه همچنین می تواند بر انتخاب بازوی بارگذاری تأثیر بگذارد. نصب و راه اندازی بازوی بارگیری شرکت پترو انرژی خلیج فارس  شامل قطعاتی مانند دستگاه های اتصال هیدرولیکی یا دستی، سیستم های نظارت بر موقعیت، سیستم های اضطراری آزاد و خطوط بازگشت بخار است.
RC وزنه تعادلی چرخشی - بازوهای بارگیری دریایی
عملیات و تعویض آب بندی آسان  و ساپورت های مجزا.
مدل RC دارای ساپورت های مجزا با یاتاقانهای مکانیکی بزرگ است که تمام بارهای اصلی خارجی و گشتاور انعطاف پذیر را در بر میگیرد.
اتصالات مفصل گردنده و خط لوله تنها تحت تأثیر تنش فشار داخلی و وزن قرار می گیرند
خط لوله برای حمایت از ساختار توسط قطعات انعطاف پذیر برای جبران بیش از حد متصل است.
سیستم بالانس وزنه تعادلی باعث می شود که بازوی بارگیری در تمامی موقعیت ها تعادل را برقرار کرده و بالانس در بازوی خارجی و بازوی داخلی بازوی بارگیری با حرکت دادن وزنه تعادلی انجام شود.
مدل RC  طرحی توسعه یافته ایست که می تواند تمامی خواسته های کارفرما را برآورده سازد و همچنین  برای بارگیری های استراتژیک و مهم طراحی شده است. علاوه بر این، مدل را می توان برای  کشش های بالا با قابلیت بلند مدت طراحی کرد.
مدل RC دارای سه مجموعه راه انداز هیدرولیکی برای حرکت مستقل بازوی Inboard، بازوی Outboard و حرکات چرخشی در اطراف محور عمودی است. مجموعه راه انداز بهم پیوسته و قابل تعویض است.
 سه سیلندر توسط کنترل کننده الکترو / هیدرولیک هدایت می شود. سیستم کنترل از راه دور قابل حمل نیز می تواند برای کنترل حرکات بازوی از نقاط دیگر لنگرگاه یا از عرشه نفتکش نصب شود.
مدل RC می تواند با دو شیر توپی یا دیسکی متصل به آزادساز اتوماتیک متصل شود، هرکدام از مدل های بالا زمانی که از فلنج نازل کشتی جدا می شود به جای اول خود باز میگردد (DDV , ERC، DBV/ERC)
این مدل RC می تواند با QC / DC مجهز باشد. مناسب برای فلنج منیفولد مختلف در کشتی است. در این مورد، عملیات بسیار راحت و سریع است.
مدل RC می تواند با یک خط بازگشت بخار مجهز باشد.(با توجه به نیازهای مشتری)
اتصال / قطع اتصال سریع
QC / DC متصل می شود به فلنج انتهایی بازوی بارگیری و یک اتصال سریع و ایمن را به فلنج کشتی فراهم می سازد. اتصالات ناهموار و ایمن اتصالات فلنج را در عرض چند ثانیه بدون هیچ وسیله خاص برطرف می کند، پیچ و مهره یا گسکت نیاز ندارند و به طور قابل توجهی صرفه جویی در نیروی انسانی و زمان را ایجاد می کند.
ERC (آزاد سازی اضطراری اتصالات):
هنگامی که بازو به یک حدی از کارهای از پیش تعیین شده نزدیک می شود و به شرایط ذیل برسد:
محدوده (به عنوان مثال زاویه بین بازوهای Inboard و Outboard بیش از 135 درجه)
1-    اخطار اول، هشدار صوتی متناوب و چراغ هشدار روشن می شود.
2-    به طور متوالی یک سیگنال سرتاسری به اپراتور برای متوقف کردن پمپ می فرستد.
3-    باز کردن و بسته کردن دریچه شیر در صورت عدم عملکرد فرآیندهای بالا ، شیرهای توپی ERS بسته می شوند.
4-    هنگامی که بازو به محدوده حد اکثر پوشش می رسد عمل می کند.
(به عنوان مثال زاویه بین Inboard ,Outboard ≥ 150 درجه است.)
5-    زنگ دوم، به طور مداوم صدای زنگ و نور هشدار دهنده  روشن است.
6-   باز شدن ERC و سیستم Loading Arm  به حالت اول خود بر می گردد.
اتصال مفصل گردنده و یا  Swivel Joints پترو انرژی خلیج فارس:
اتصال مفصل گردنده و یا Swivel Joints)) به سیستم اجازه چرخش را می دهند بدون آنکه تحت فشار و یا خلاء باشد و یا بدون آنکه دچار نشتی شود. 
ویژگی های اصلی عبارتند از:
برای درجه حرارت از 46- ° C تا 232 ° C استفاده می شود.
قابل تعویض در مقابل ضربه محکم و ناگهانی در محل بدون نیاز به جداسازی کامل سیستم.
مورد استفاده برای فشار: ANSI 150، ANSI 300 و برای گاز طبیعی فشرده (CNG)).
لوگو پترو انرژی
صفحه اصلی درباره ما محصولات خدمات کاتالوگ استعلام قیمت ارتباط با مشتریان ارتباط با تامین کنندگان فرصت های همکاری سوابق و اخبار ارتباط با ما
تمامی حقوق مادی و معنوی این وب سایت متعلق به شرکت پترو انرژی می باشد .
طراحی سایت : ایران طراح